Ријана прв пат во јавноста по породувањето

By

Ријана за прв пат се појави во јавноста по породувањето. Таа  дошла да му даде поддршка на својот, а папараците ги уловиле во берберница во лондонската населба Кристал Палас, пред неговиот настап на фестивалот. Многумина чекале да видат како изгледа Ријана по породувањето, но пејачката буквално се камуфлирала во огромна јакна, пишуваат медиумите.

dobivaj vesti na viber

Она што сите го забележале биле пердувестите очила. Познатата пејачка за време на бременоста предизвика бура во јавноста и поделени мислења. Повод за коментирање беше нејзиното облекување, за кое многумина сметаа дека е непримерно за трудница.

 

 

Ќе ви се допадне