Рита Ора секси во Дубаи

By

Светската поп-пејачка Рита Ора е во Дубаи, каде вчера имаше настап во склоп на својата турнеја. По настапот, пејачкта се релаксираше на базен, и сподели слики на „Инстаграм“ на кој следат повеќе од 13.8 милиони обожаватели. Во бикини, пејачката со албанско потекло уште еднаш ги собра комплиментите на фановите дека изгледа секси.

Ќе ви се допадне