Рос и Рејчел од „Пријатели“ се во врска

By

Популарната актерка Џенифер Анистон и нејзиниот колега Дејвид Швимер се во врска, објави магазинот Closer. Двојката од пријатели веќе некое време се заедно во вилата на Џенифер. Тие се зближиле за време на снимањето на проектот Friends Reunion, од серијата „Пријатели“, во кој глумеа двојка.

dobivaj vesti na viber

„Повторното собирање и сеќавањата на минатото ги разбуди чувства кај двајцата и сфатија дека ‘хемијата’ меѓу нив се уште е тука“, вели извор близок до нив двајцата.

„Двајцата поминуваат доста од времето во домот на Џенифер. Таа му готви и уживаат во времето кое го поминуваат заедно. Разговараат, се смеат“, додава изворот.

За потсетување, Дејвид Швимер призна дека бил заљубен во Џенифер Анистон и додека ги глумеа Рос и Рејчел, а и таа самата изјави дека била заљубена во него.

Тогаш Швимер рече дека секогаш некој од нив бил во врска поради што не ја приминале границата на пријателство. „Својата љубов ја насочивме кон Рос и Рејчел“, рече Швимер.

 

 

Ќе ви се допадне

anime streaming. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX BANANA FISH

DARLING in the FRANXX

ANIMEFLIX Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

free anime online ANIMEFLIX Fairy Tail (Dub)