Сајмон Кауел ја побара за жена својата девојка Лорен на Барбадос

By

Најпознатиот музички судија Сајмон Кауел ја побара за жена својата девојка Лорен Силверман, со која е во врска повеќе години. Според извор близок до парот, тој ја побарал за жена за време на семејниот одмор на Барбадос, пренесуваат странските медиуми.

dobivaj vesti na viber

„Беше баш слатко. Убаво им е заедно“, изјави изворот.

Лорен и Сајмон се запознаа во 2004 година додека таа беше во брак со близок пријател на Сајмон. По разводот во 2013, истата година таа објави дека е во врска со Сајмон. Тој подоцна призна дека Лорен го изневерувала сопругот со него.

„Аферата не е нешто на што се гордеам, ниту имав намера кого било да повредам. Тоа едноставно се случи“, изјави Сајмон пред неколку години.

Ќе ви се допадне

free anime. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Naruto: Shippuden

free anime online ANIMEFLIX Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

Fairy Tail (Dub)

ANIMEFLIX Banished from the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside Episode 7

How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 10

tải go88