Се разведува Џулија Робертс

By

Глумицата Џулија Робертс по седумнаесет години брак се развдува од нејзиниот сопруг Даниел Модер. Анонимен извор за National Enquirer изјавил дека разводот може да ги чини двајцата актери 200 милиони долари поради расправијата која избила на роденденската забава на Џулија.

„Таа очекуваше голема прослава за роденденот, а Дени целосно потфрли во тој сегмент. Џулија го обвини Даниел дека повеќе не му е грижа за неа, па кавгата брзо ескалираше и на крајот го избрка Даниел од нивниот заеднички дом“, вели изворот.

Ќе ви се допадне

AnimeTV anime tv kissanime: Watch Hunter x Hunter Episode 132 (https://animetv.cc/m/VZR/ep-132)

AniWatch watch anime dub: SK8 the Infinity (https://aniwatch.pro/m/ROoq) Episode 12