Се сеќавате на серијата „Волшебнички“ – Една од сестрите целосно се трансформираше

By

Некогаш популарната серија „Волшебнички“ која освои милион срца ширум светот секоја вечер ги тераше луѓето да се сместат во фотелјите и со внимание да ја гледаат.

dobivaj vesti na viber

Познатите Пајпер, Фиби, Пру и Пејџ биле главните херои, инаку вештерки, кои светот го спасуваа од злото.

Црвенокостата убавица Роуз Мекгован денес изгледа целосно поинаку и се чини дека не останало ни трага од некогашната убавина.

Have you done your part for gender equality? Stand up and fight! #anarmyofthought #rosearmy

A post shared by rose mcgowan (@rosemcgowan) on

Ќе ви се допадне