Секси Зулејка на одмор во Санторини

By

30-годишната Зулејка Ривера стана позната откако се појави во спотот за песната Despacito, но покрај ова, таа ја има добиено титулата Мис универзум во 2006 година, како претставничка на Порторико, а работи и како актерка, водителка, танчарка и модел. Таа е на одмор во Санторини, заедно со мексиканскиот продуцент и бизнисмен Герман Розете, од каде постојано споделува фотографии. Зулејка во 2012 го доби синот Себастијан со нејзиното тогашно момче.

Ќе ви се допадне

How Not to Summon a Demon Lord Ω (https://animefreak.ws/m/Lbop) Episode Preview at website https://animefreak.ws animefreak site

The Seven Deadly Sins Episode 24 at website https://gogoanime.be gogoanime 10