Сем Смит ужива во романтична прошетка со своето момче пред Денот на вљубените

Музиќката ѕвезда Сем Смит ужива во Њујорк со своето момче моден дизајнер Кристијан Кауан пред Денот на вљубените.

Двојката е видена на романтична прошетка, како се држат за раце и разменуваат насмевки.

На крајот на минатата година се шпекулираше дека парот раскинал. Сепак, се покажа дека се работи за лажни информации, а парот се уште ужива во својата љубов.

„Не сум ниту машко ниту женско, некаде сум помеѓу“, објавено е на Инстаграм профилот на Сем.

Scroll to Top