Шер смени десет костими на настапот во казино во Лас Вегас

By

Светската музичка ѕвезда Шер на 71 година направи шоу во казино во Лас Вегас. На настапот таа промени десетина костими.

Поп-пејачката на сцената се појави во десетина различни костими кои ги носеше додека гостите присуствуваа на музички времеплов од 1960-тите до денес, облеана со кристали, пердуви и проѕирни материјали.

Ќе ви се допадне