Шерон Стоун се бакнува со 19 години помладото момче

By

Актерката Шерон Стоун го прослави својот 60-ти роденден во друштво на нејзиното момче, Анџело Боф.

Двајцата го прославиле нејзиниот роденден во Мајами и го искористиле топлото време за сончање на плажата.

Нејзиното 19-години помало момче, италијански претприемач Анџело, првпат беше забележано во јануари оваа година во Њујорк.

После тоа, филмската ѕвезда во едно интервју изјави дека повторно е среќна во љубовта, не сакајќи да го открие идентитетот на нејзиниот избраник.

 

Ќе ви се допадне

KissAnime: You're Under Arrest The Movie (Dub) anime episode Full online free at https://kissanime.mx gogoanime kissanime

AnimeDao Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animeflix.nl: Watch Kowarekake no Orgel animeflix Episode Full animeflix black butler

WCOStream: Towanoquon: The Complicity of Dreams (Dub) anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream one piece

Forexfactory: https://www.forexfactory.com/gogoanimelol

Zoimas: https://www.zoimas.com/profile/animefreakws/about