Со кратко хорор видео Хјди Клум и среде падемија е Hаlloween кралица

By

Хјди Клум постави високи критериуми за  „Ноќ на вештерките“ . Не случајно е наречена „Halloween кралица“. Таа секоја година организира забава, на која има  комплетната трансформација и за која подготовките понекогаш траат со часови.

Иако пандемијата наложи да нема забава годинава, Хајди ги оправда очекувањата . Таа со нејзиното семејство направи кратко хорор видео, на кое се забавуваат сите членови од фамилијата.

 

View this post on Instagram

 

Ok guys HERE 🎃 WE 🎃 GO! The #HeidiHalloween2020 Spooktacular starts NOW! 👻🕷🕸🦇🧛🏻‍♀️🧟‍♀️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

 

View this post on Instagram

 

On to the next look … and doing my best to blend in! 🎃👻😱 #HeidiHalloween2020

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

 

View this post on Instagram

 

On to the next look … and doing my best to blend in! 🎃👻😱 #HeidiHalloween2020

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Ќе ви се допадне

4Anime persona 4 animation reddit: Jujutsu Kaisen (TV) Episode 24

ANIMEFLIX animeflix inuyasha: Watch One Punch Man Episode 10