Сопругата на Никола Роквиќ ги спакува куферите, ги зеде децата и замина кај него во Грција

Никола Роквиќ неодамна откри дека парите се собрани, но дека го продолжува патувањето до Егина за да собере средства за детска онкологија во Ниш. Неговото семејство е голем поддржувач во овој негов потфат, а Бојана сега ги спакува куферите и со децата тргна во Грција.

Бојана се огласи на својот Инстаграм профил каде објави фотографија направена пред аеродромот „Никола Тесла“ во Белград. Таа насмеана позираше со децата, а наскоро ќе се сретне и со Никола во Грција.

Scroll to Top