Тејлор Свифт насмеа милиони со видео: „Случајно заврши со родителите во клуб“

Најновата објава на Тејлор Свифт на „Тик-ток“ има 12 милиони прегледи и 3 милиони допаѓања.

Пејачката покажа видео со момчето Тревис Келче и нејзините родители на забавата на Супер Боул.

„Тие рекоа дека тоа е забава за пријателите и семејството. Донесете ги вашите родители, рекоа тие“, напиша таа покрај видеото на кое седи со родителите во преполн ноќен клуб додека нејзиното момче се забавува и ја слави победата во Супер Боул.

„Случајното одење во ноќен клуб со родителите е нешто што секој треба да го проба барем еднаш во животот“, се пошегува таа во описот.

Медиумите потсетуваат дека тимот во кој настапува нејзиното момче, го освоија Суперболот, а пејачката откако навиваше од трибините, отиде да прослави со играчите во ноќен клуб.

Scroll to Top