Ти си невројатен маж, Викторија објави љубовна честитка за роденденот на Дејвид Бекам

By

Дејвид Бекам го прослави 47. роденден во друштво на сопругата, која јавно му го честита роденденот.

dobivaj vesti na viber

„Те сакам толку многу, ти си најневеројатниот сопруг што некој може да го посака и јас се чувствувам навистина благословена. Ти си моето сè. Те сакам толку многу. Среќен роденден“, напиша Викторија Бекам на својот „Инстаграм“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Поранешната пејачката на „Спајс грлс“ објави колаж-фотографии на кои се таа и Дејвид и нивните три деца – синовите Бруклин (23), Ромео (19), Круз (17), како и 10-годишната ќерка Харпер Севен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Ќе ви се допадне