(Видео) Бекам ја бакна ќерка си во уста и ги згрози фановите: ова ги помина сите граници

By

Британскиот фудбалер Дејвид Бекам објави видео од пречекот на Новата година, при што во уста ја бакнува ќерка си Харпер и ги згрози фановите. Тие го критикуваат славниот фудбалер, но и неговата сопруга Викторија, и велат дека тоа не е нормално однесување.

dobivaj vesti na viber

„Да се бакнува ќерка во уста, ги руши сите граници што мора да постојат помеѓу родителот и детето“, „Бев шокиран кога го видов ова“, „Ова не е начин да се третира сопствената ќерка или кое било друго дете“, пишува во коментарите.

Бекам се најде во слична ситуација и пред две години кога објави серија фотографии од својата ќерка како се лизга, а на една од нив ја бакнува во уста. Слична фотографија лани објави и Викторија, па и тогаш во јавноста коментираа дека нивното однесување е непримерно.

Дејвид и Викторија се во брак од 1999 година и имаат четири деца: синовите Бруклин Џозеф, Ромео Џејмс и Круз Дејвид и ќерката Харпер Севен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

My Hero Academia (Dub)

GoGoAnime DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 11

GoGoAnime One-Punch Man

GoGoAnime Death Note (Dub) Episode 31

My Hero Academia Season 2 (Dub) Episode 20

tải go88