(ВИДЕО) Блејк Лајвли стана пејачка  

By

Холивудската актерка Блејк Лајвли  покажа  дека знае да пее во својот најнов филмски проект. 30-годишната актерка испеа две песни од саундтракот за филмот „All I See Is You“.

Филмот „All I See Is You“ ја раскажува приказната за слепа жена, чиј брак станува нестабилен откако таа ќе си го поврати видот.

Слушнете ја „Double Dutch“ во изведба на славната сопруга на Рајан Рејнолдс.

Ќе ви се допадне

The Promised Neverland Episode 12 at website https://animeplanet.cc anime planet demon slayer

Watch Attack on Titan: Wings of Freedom Episode Full (https://animefreak.ws/m/31dB/ep-1) at AnimeFreak bleach animefreak