(Видео) Бритни повторно шокира: објави експлицитно видео, полугола се извртува во кревет

Бритни Спирс на својот Инстаграм профил објави уште еден кадар во серија во ретко издание.

Имено, таа се снимила како се извртува гола во својот кревет под изговор дека е воодушевена од новиот  градник на Викторија Сикрет.

„Конечно најдов градник на Викторија Сикрет што не е болен за носење! Обожавам градници со пуш ап, но не ги сакам преполните. Овој е генијален. Изработен е и од свила. Воопшто не се чувствувам како да го носам, а бојата е прекрасна“, напиша 42-годишната поранешна поп принцеза, додека во фокусот на видеото се нејзините гради.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria River Red (@britneyspears)

“Оваа година наполнив шест години. Во секој случај се чувствувам како да имам шест”, додаде таа.

Популарната пејачка на својот Инстаграм профил редовно објавува полуголи, па дури и целосно голи фотографии со што ги шокира нејзините фанови.

Scroll to Top