(ВИДЕО) Џеј Ло без гаќички ги рашири нозете и се сликна во најперверзната поза направена некогаш

By
Кога таа е во прашање, годините се само број, нешто што го докажува секој ден, со секое ново појавување и провоцирање.Ако постои жена за која времето застанало, колку и да звучи клише, тогаш тоа сигурно е Џенифер Лопез.

Латино дивата добро знае да направи рушум и да го привлече вниманието, нешто што повторно го направи – со една слика и една поза.

Foto: Tanjug/AP

Џеј Ло во пеколно секси фустан (отворен од сите страни) седна на стол, ја избаци главата наназад, па ги рашири нозете и целосно ги излуде сите!

Погледнете и самите:

#NiTuNiYo video Tuesday!! 9am on Telemundo and 10am on VEVO and YouTube!!!!! 🏝

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

А еве и снимка, во истата комбинација:

#NiTuNiYo is available NOW to download and stream everywhere! #NuevaMusica #VamosABailar (Link In Bio)

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Ќе ви се допадне

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Mother of the Goddess’ Dormitory

Komi Can’t Communicate

AnimeFreak WONDER EGG PRIORITY

animefreaktv High School DxD

stream anime online Black Clover