(Видео) Џеј Ло флертува со диџејот додека Бен е во нејзина близина

Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек на премиерата на нејзиниот филм „Мајка“, Џеј Ло флертувала со диџејот кој пуштал музика и во тој момент ја пуштил нејзината песна.

Имено, актерката направила нешто што никој не го очекувал, особено затоа што покрај неа стоел нејзиниот сопруг.

Кога забележала дека диџејот пушта една од нејзините најпопуларни песни, заводливо го погледнала и немало да биде ништо страшно доколку Бен Афлек не го видел сето тоа, пишуваат светските медиуми.

Целата јавност била насочена кон Бен Афлек, но видеото од оваа непријатна ситуација се прекинува непосредно пред Афлек да може да реагира.

Обожавателите се загрижени кога станува збор за двајцата, со оглед на тоа што често во јавноста покажаат дека не се во најдобри односи.

Scroll to Top