(Видео) Џеј Ло и Малума имаа најсекси настап на Американските музички награди

By

Настапот на Џенифер Лопез и Малума на синоќешните Американски музички награди е прогласен за најсекси настап на вечерта. Тие ја изведоа нивната песна Pa’ Ti + Lonely, која ќе се најде и во филмот Marry Me, во кој глумат двајцата. Премиерата на филмот е закажана за мај 2021 година.

Ќе ви се допадне