(ВИДЕО) Џенифер Лопез на 48 години целосно гола!

Славната под дива го блокираше интернетот со новиот спот за песната „Ни Ту Ни Јо“, за чии потребно целосно се разголи.
Printskrin: Youtube/JenniferLopezVEVO

Ако на вас сексите и перверзни пози и фотки на Џенифер Лопез, досега беа објавени, не беа доволно, поп ѕвездата за вас подготви видео од 4 минути, во кој е привлечна од кога било!

Имено, Џеј Ло исфрли спот за песната „Ni Tu Ni Yo“, во кој се соблече целосно гола.

 

Printskrin: Youtube/JenniferLopezVEVO

Градите ги прекри со еден лист…

Printskrin: Youtube/JenniferLopezVEVO
…а „таму доле“ ја стави само – раката.
Printskrin: Youtube/JenniferLopezVEVO
Погледнете го и спотот во кој без сомнение ќе уживате:
Scroll to Top