(Видео) Џенифер Лопез објави досега невидени фотографии од венчавката со Бен Афлек

Џенифер Лопез за Нова година објави досега невидени фотографии од венчавката со Бен Афлек. Објави Пејачката објави видео на кое покажа како ѝ минала годината, а на еден дел од него можеа да се видат и фотографиите од венчавката. На едната е намачкана со торта додека позира покрај Бен, а на другите се гледаат подготовките од венчавката и како учествува во креирање и изборот на венчаницата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)