(Видео) Џенифер Лопез во танга играше на шипка

By

Џенифер Лопез е номинирана за Златниот глобус за улогата на Рамона во хит филмот „Hustlers“.

Џенифер е номинирана за најдобра споредна улога, а во филмот „Hustlers“ ја игра Рамона, стриптизета која заработува пари за себе и детето танцувајќи во клуб.

Актерката беше воодушевена од информацијата дека е номинирана па така таа се огласи на својот Инстаграм профил.  На „YouTube“ неодамна се појави највпечатливата сцена од филмот , на која таа игра на шипка. Гледајте го видеото ….

Ќе ви се допадне