(Видео) Џенифер Лопез жешка во новиот спот

By

Светската ѕвезда Џенифер Лопез викендов го објави спотот за новата песна Al Anillo. Спотот е полн со жешки сцени, препознатливи за видеата на пејачката. Покрај Џенифер, во спотот се појавува шпанскиот актер Мигел Анхел Силвестре, познат по улогите во сериите Senese 8 и Narcos.

Новиот спот на Лопез за само 48 часа има преку 8 милиони прегледи на ЈуТјуб“.

Ќе ви се допадне