(Видео) Елизабет Харли топлес во Грција

Познатата актерка Елизабет Харли (53) е во Грција на одмор од каде на својот инстаграм-профил објави видео. Во најновото видео Харли скока од водата во базен во Грција, покривајќи ги голите гради.

https://www.instagram.com/p/Bmy4pkYllL5/?taken-by=elizabethhurley1