(Видео) Енрике се возбуди на концерт во Амстердам

By

Пејачот Енрике Иглесијас, на последниот концерт во Амстердам извлекол една обожавателка од публиката и се бакнувал со неа на сцената, а камерите го фатиле моментот и кога тој ја допирал по задникот. Додека го пеел хитот “Hero”, тие најпрвин се прегрнувале, а потоа станале уште поинтимни. Ова не е прв пат Енрике да избере една “среќна обожавателка” и да ја качи на сцената за да се бакнува со неа.

“Не го правам тоа секогаш, само кога сум расположен. Без јазик, секако. Едноставно се возбудувам кога се качувам на сцена”, рекол пејачот за “The Sun”

Освен големиот број концерти кои ги подготвува пејачот го поминува своето слободно време грижејќи се за своите деца, близнаците Николас и Луси кои ги има Ана Курникова. Ана се уште не се огласила во јавноста по повод врелите бакнежи на Енрике.

Ќе ви се допадне

Watch The Seven Deadly Sins: Wrath of the Gods (Dub) Episode 1 (https://animeflix.nl/m/0eVk/ep-1) at website https://animeflix.nl animeflix plunderer

Kemono Jihen Episode 2 at website https://animeplanet.cc. See more anime planet tv