(Видео) Филмската ѕвезда Дајан Китон глуми во новиот спот на Џастин Бибер

By

Филмската ѕвезда Дајан Китон глуми во новиот спот за песната „Ghost“ на поп-ѕвездата Џастин Бибер, како негова баба.

По смртта на неговиот дедо, внукот повторно се поврзува со својата баба преку заеднички прошетки п плажата Вентура, излегувања на коктели и игранки.

Китон вели дека уживала во нејзиниот прв музички спот.

„Ме повика и јас му реков: Да, се разбира. Мислам дека песната е прекрасна. Во споредба со меморирањето реплики за игран филм, ова беше чиста забава. Цел живот, бев актерка и имав реплики, понекогаш морав малку да ги олабавам, но ова беше сосема лабаво и опуштено. Никој никогаш не ми рече ништо да направам, што го направи процесот толку забавен”, вели Китон за „Вог“.

Ќе ви се допадне

https://animepahe.cc anime online

Watch anime online for free at GoGoAnime gogoanime death note

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation (Dub) Episode 11

Watch anime online for free at WCOStream wcostream attack on titan

AnimeFreak: Arcade Gamer Fubuki (Dub) anime episode 4 online free at https://animefreak.ws animefreak avatar