(Видео) Хари Стајлс го прекина концертот заради бремена девојка, а таа му побара да даде име за бебето

Хари Стајлс го прекина својот концерт во Кардиф заради бремена девојка во публиката. Како прав џентлмен ги замоли колегите од групата и свирачите да паузираат за да може девојката отиде до тоалет. Девојката Сиан има 29 години, а на концертот беше со партнерот Елиот.

Откако Хари го прекина концертот таа побара од него да му даде име на нејзиното бебе.

За потсетување, Стајлс го прекина концертот „Love on Tour“ кој го одржа на стадионот „Принципатити“ во Кардиф.

@daydreamingnic Harry talking to a pregnant fan Sian about naming her baby and encouraging her to go pee. #harrystyles #loveontour #loveontour2023 #concert ♬ original sound – nicola 🍒

Scroll to Top