(Видео) Кание Вест удри обожавател кој сакаше автограм

By

Американскиот рапер Кание Вест е под истрага за физички напад на маж пред ноќен клуб. Инцидентот се случил во четвртокот на 13 јануари, во раните утрински часови пред ноќниот клуб Сохо во Лос Анџелес.

dobivaj vesti na viber

Некои од медиумите објавиа и видео, за кое велат дека било снимено за време на инцидентот. Кание прво му викал на човекот пред ноќниот клуб, кој бил дозволен само за вип членови, а потоа му удрил бокс и го соборил на земја.

Полицијата потоа била повикана на местото на настанот, но Кание во меѓувреме заминал. Сега му се заканува затворска казна од 6 месеци. Пејачот таа вечер бил со девојка му и уште неколку ѕвезди, меѓу кои била и Мадона.

Ќе ви се допадне

dubbed anime. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch anime dub Boruto: Naruto Next Generations

The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

ANIMEFLIX Death Note (Dub) Episode 35

animeflix website Attack on Titan Season 3 (Dub)

anime website The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

tải go88