(Видео) Карди Би и Офсет перверзни на „Греми“, фановите велат дека се одвратни

Карди Би и Офсет на црвениот тепих на Греми наградите ја изненадија јавноста кога страсно почнаа да се бакнуваат пред новинарите и фоторепортерите.

Видеото од нивниот страсен бакнеж брзо се прошири на социјалните мрежи, а корисниците на Твитер набрзо го критикуваа нивното однесување.

„Одвратно. Зошто не водите љубов дома?“, праша еден корисник, тоа што мораат да го прават тоа јавно и пред публика значи дека нивната врска не оди добро во приватниот живот: Нивната врска зад камера е веројатно лоша, се дел од коментарите.

Карди и американскиот рапер се венчаа во 2017 година и три години подоцна музичарот побара развод, но само два месеци подоцна таа се откажа од тоа барање и тие се повторно заедно.