(ВИДЕО) Лиз Харли почна да танцува покрај базенот и ги покажа облините

Елзиабет Харли облече деколтиранo змиски бикини и почна да танцува покрај базенот, а сликата ги избезуме нејзините фанови кои и понатаму не можат да се изначудат дека глумицата има 52 години.

dobivaj vesti na viber

Лиз Харли пред неколку месеци го прослави својот 52 роденден, но и понатаму жари и пали со своето тело. Фотките редовно ги објавува на Инстаграм, а тајната на младоликиот изглед повеќе го откри во интервјуто.

Dancing to the cicadas @elizabethhurleybeach

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Во снимката која ја објави пред неколку дена, заводилво се вртеше во сите насоки танцувајќи покрај базенот во романтична атмосфера. Се разбира, сликата многумина ги воодушеви и се редеа еден куп комплименти.

Lazy Sunday @belvoircastle 😘

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Perfect Saturday @elizabethhurleybeach #newcollection #persianrobe 😘

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Perfect Sunday @georgiadaventry #Arbury 😘

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

New Paisley Bikini from @elizabethhurleybeach coming soon 😘😘😘😘

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Someone has to do it 😘 #Herefordshire @elizabethhurleybeach

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Scroll to Top