(Видео) Мадона се соблече и ја претресоа на аеродром

By

Поп-ѕвездата Мадона и нејзиниот син Дејвид Банда летаа со комерцијален лет од аеродромот Џеј Еф Кеј во Њујорк. На интернет се појави видео од моментот додека тие ја минуваа царинската контрола, па ги соблекоа чевлите, јакните, ги пуштија личните работи низ скенер и отидоа кај цариниците да ги претресат.

dobivaj vesti na viber

Видеото предизвика позитивни реакции во јавноста, а фановите на пејачката коментираат дека Мадона не се однесува секогаш како ѕвезда.

„Нормално дека ќе има ист третман како обичните луѓе кога лета со комерцијален лет, а не со приватен. Ми се допаѓа ова“, стои во коментарите.

Мадона неодамна беше на Сицилија, каде што синот Роко го прослави 22 роденден, а таа направи журка за својот 64. роденден.

Ќе ви се допадне