(Видео) Никол Кидман и Зак Ефрон имаат страсна сцена од 18+ во новиот филм

Никол Кидман и Зак Ефрон повторно се обединија на екранот, 12 години откако глумеа во The Paperboy. Овој пат, ѕвездите од А-листата играат љубовници во романтичната комедија на Нетфликс A Family Affair.

Судејќи по трејлерот, ќе има уште секс сцени.

Во филмот, 56-годишната Кидман има бурна афера со шефот на нејзината ќерка, кој го игра Ефрон (36). На една сцена се гледа како австралиската актерка го турка актерот на креветот каде и ја скинува кошулата. „Те чекав вечно“, вели без здив додека се соблекуваат и страсно се бакнуваат.

Ефрон зборуваше за Пипл за улогата, велејќи за списанието: „Бев малку исплашен, но да се види повторно Никол е секогаш одлично. Таа е талентирана актерка, љубезна е, грижлива е и прекрасно е да се поминува време со неа“.

Scroll to Top