(Видео) Новиот трејлер за Бетмен со 18 милиони прегледи

By

Филмското студио „Варнер Брос“ го претстави трејлерот за новиот филм „Бетмен“, во кој главната улога ја толкува Роберт Патисон.

Режисер е Мет Ривс, кој рече дека сакал да ја прикаже темната, мрачна и насилна верзија на Бетмен. Во филмот за првпат го слушаме гласот на Патинсон како зборува за сигналот за лилјак.

„Стравот е оружје. Кога светлината ќе го погоди небото, тоа не е само повик. Тоа е предупредување“, рече Ривс во трејлерот којшто има повеќе од 18 милиони прегледи.

Покрај Патисон во улогата на Бетмен, тука се и Зои Кравиц во улогата на „жената мачка“, Колин Фарел како Пингвин и „бетмобилот“ на Бетмен.

Ќе ви се допадне

Watch Yu-Gi-Oh! The Movie: Pyramid of Light Episode Full

ANIMEFLIX: Guin Saga anime episode 26 online free at https://animeflix.nl animeflix website

AnimeFLV - Ver Anime, Ver Anime Online Sub Español en HD

Website https://animekisa.in: Watch Vampire Hunter D: Bloodlust (Dub) animekisa Episode Full dubbed anime

Website https://4anime.biz: Watch Darker than Black: Origins (Dub) 4anime Episode 4 sword art online 4anime