(Видео) Објавен трејлерот за новата серија „Кардашјан“

By

Стриминг-сервисот „Хулу“ го објави вчера на „Јутјуб“ првиот трејлер за новата серија за сестрите Кардашјан. Првата епизода ќе биде објавена на 14 април.

dobivaj vesti na viber

„Семејството што го познавате и го сакате е снимено во сосема нова серија, која ви дава целосно нов пристап во нивните животи. Крис, Кортни, Ким, Клои, Кендал и Кајли се враќаат пред камерите за да ја откријат вистината зад насловите“, гласи синописот на серијата.

Серијата ги следи и бурните односи на Ким и сега веќе нејзиниот поранешен сопруг Канје, но и развојот на новата љубовна приказна на Кортни со младиот музичар Трејвис.

Кортни открива дека планира да имаат бебе, а во трејлерот се гледаат како посетуваат и една клиника држејќи се за рака. Во серијата ќе ја има и бременоста на Кајли Џенер, која неодамна се породи, но и неверството што Тристан Томпсон ѝ го приреди на Клои.

 

 

Ќе ви се допадне