(ВИДЕО) Оваа секси снимка на Бритни Спирс е прегледана преку 2 милиони пати – Еве зошто

By
Американската музичка ѕвезда објави снимка од тренингот со која ги воодушеви голем број од нејзините фанови.
Бритни Спирс е една од најпопуларните пејачки во светот, и зад себе има армија на фанови. Пејачката своите обожаватели ги воодушеви уште еданш, овој пат објавувајќи снимка на која се гледа како вежба.
„Отсусвував неколку недели… Па, не баш… Вежбав многу и се мотивирам себе си секој ден“, напиша меѓу останатото Бритни и наведе дека обожава да тренира.
Интересно е дека оваа снимка е погледната преку два милиони пати, за само еден ден, а тоа што сигурно е, е дека Спирс е во форма.
Погледнете ја снимката:

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне

dubbed anime. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

Fairy Tail

AnimeFreak Naruto: Shippuden

AnimeFreak Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

Your Lie in April Episode 18

tải go88