(Видео) Погледнете како изгледала Ким Кардашијан како тинејџерка

Ким Кардашијан објави видео од детството, поточно од тинејџерските денови. Видеото го снимила нејзината сестра Клои.

„Нејзиното име е Ким, таа е многу убава и ќе стане позната кога ќе порасне“, вели Клои во видеото, на што Ким одговара: „О, јас го знам тоа“.

„Клои, снимател и вештерка“, се пошегува најпознатата светска старлета во описот на видеото.

„Иста си како Норт“, „Како да гледам во Норт“, напишале следбениците споредувајќи ја Ким со нејзината најстара ќерка Норт.

Scroll to Top