(Видео) Ријана со гол газ ја најави својата модната колекција

By

Пејачката Ријана објави видео на Инстаграм на кое провокативно се гали по телото облечена во латекс црн фустан, корсет од тантела и гол задник.

dobivaj vesti na viber

Пејачката го сподели видеото за да ги рекламира парчињата од нејзината колекција Savage x Fenty.

Видеото на Ријана има над три милиони прегледи и лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Ќе ви се допадне