(ВИДЕО) Секси Џеј Ло облече танга па го исфрли задникот од 27 милиони

Славната латино дива уште една покажа дека малку кој може да и застане на линијата, а дека во ваква поза баш никој не може да ја гледа во очи.Кога е во прашње Џенифер Лопез, како вовед во нејзините фотки одамна требаше да се стави предупредување дека никој не треба да ја гледа доколку има висок притисок!
Џеј Ло со уште една фотка тоа повторно го докажа, со жешка слика од базенот во мало, црно бикини.

Со оглед на тоа каков задник има (да потсетиме го осигура на 27 милиони долари), не е ни чудно што сите погледи беа вперени токму во неа.

Да не должиме, погледнете и самите и уживајте!

Missing Miami…⛱🏝☀️👄

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Погледнете го новиот спот на Џеј Ло во кој се соблече пиштол гола:

 

Scroll to Top