(ВИДЕО) Што му се случи?! – Кристијан Бејл драстично се здебели и изобличи

By
Новите слики на Кристијан Бејл ги шокираа голем број на љубители на филмот.

Актерот е познат по неверојатната трансформација, но овој пат се надмина себе си, и кога се појавија неговите нови слики на кои е снимен со барем 20 килограми вишок, сите занемеа, затоа што Бејл буквално е непрепознатлив.

Здебелен, без препознатливите брадавици, Бејл повеќе не личи на себе си, а славниот актер, килограмите ги натрупа, за што поубедливо се внесе во улогата на поранешниот претседател на Америка Дик Чејни.
Бејл докажа дека е еден од ретките актери кои навистина не се штедат на нивните тела, како и дека е подготвен да направи речиси се за својата улога. Воглавно доволно е да се сетите на неговите шокантни трансформации во остварувањето на „Машинист“, кога ослабе речиси само 54 килограми.
Погледнете ги најдобрите промени на Бејл:

 

Ќе ви се допадне

Watch The Seven Deadly Sins: Revival of the Commandments Episode 4 at website https://animeflix.nl. See more animeflix wolf children

The Devil is a Part-Timer! (Dub) Episode 13 at website https://kissanimeonline.com. See more kissanime bleach