(Видео) Со лезбиски бакнежи Мадона го прослави 64. роденден

By

Поп-пејачката Мадона го прослави 64. роденден. Таа на социјалните мрежи сподели видео како танцува во сино-бел летен фустан додека ужива на одмор на Сицилија, Италија.

dobivaj vesti na viber

Пејачката објави и фотки како страсно се бакнува со две девојки во задниот дел од автомобилот. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna)

Претходно таа сподели видео од нејзиното семејство како ужива на вечера на Сицилија со синот Роко – чиј татко е Гај Ричи. 

Мадона е позната по страсните бакнежи со жени. Таа јавно се бакна и со пејачката Бритни Спирс во 2003 година на МТВ музичките награди, но и на свадбата на Спирс.

Ќе ви се допадне