(Видео) Том Хенкс им викаше на фановите откако му ја бутнаа сопругата

Холивудскиот глумец Том Хенкс ги изгубил нервите по вечерата со сопругата Рита Вилсон во ресторан во  Њујорк. Тој почнал да им вика на обожавателите кои сакале да се сликаат со нив.

dobivaj vesti na viber

Додека излегувале од ресторанот, тие почнале да ги бркаат, а во еден момент еден од нив случајно ја бутна Рита. Том почна да вика да се оддалечат од нив.

„Луѓе одбијте. Ми ја турнавте сопруга“, им викна, по што дел од фановите му се извинија.

Scroll to Top