ВИДЕО: Задникот на девојката на новата ѕвезда на Ливерпул ќе ве остави без зборови

By

Алекс Окслејд Чемберлејн треба да направи трансфер од Арсенал во Ливепул. Како секој фудбалер и него го следат убавите девојки. Негова партнерка е пејачката на британскиот бенд „Little Mix“, Пери Едвардс.

Фановите на Ливерпул сигурно се среќни што покрај фудбалското знаење на Чемберлејн ќе може да уживаат и во убавината на неговата понежна половина.

Чемберлејн го одби Челзи со желба да пристигне на Енфилд Роуд после неколку години минати на Емирејтс стадионот. Неговиот трансфер во Ливерпул клубот Енфилд ќе го чини помеѓу 35 и 40 милиони фунти.

Сепак медиумите секако се заинтересираа и за неговата поубава половина, а на сите во очи им падна нејзиниот задник, кој според посилниот пол е преубав.

Ќе ви се допадне