(ВИДЕО) Запознајте ја секси девојката од спотот „Despacito“

By

Ултимативниот летен хит е „Despacito“ а во истиот кој ги сруши сите рекорди на YouTubeu може да се види Луис Фонси. Досега истиот е прегледам над 2.300.000.000 пати, а освен што уживаат во двоецот кој ја пее песната, многумина покрај пејачот, го фрлаат погледот и на секси бринената која танцува и заведува со жешките панталончиња.

Таа се вика Зилеика Ривера и има триесет години. Родена е во Пуерто Рико, а во 2006 година била Мис Универзум, и круната ја понесе на 18 години.

☀️Único ☀️ #ciao . . . 📸: @daviscarrasquillo . . . 👙:El @mauigirlswimwear

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

Освен што се занимава со манекенство, таа е и водителка, танчерка, но и актерка, кога се појави во сапуницата „Чоколада“.

☀️ Feliz Sábado ☀️ nos vamos de playa? 👙👉🏽@ZKSWIMWEAR

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

Таа е во долгогодишна врска со кошаркарот Бареом, а во 2012 година, го роди и синот Себастијан.

🐚 P u e r t o R i c o 🐚 Swimsuit 👙 by: @zkswimwear Sunglasses 🕶 by: @chsunglasses

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

🚫Splash zone 💦 #sowetineedawetsuit #kemala

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

Ќе ви се допадне

animes online. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime My Hero Academia Season 3 (Dub) Episode 24

anime stream My Hero Academia Season 5

anime streaming Bleach

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

Bleach