(Видео) „Здраво, Бред, мислам дека си многу секси“, Анистон го начека Пит како мастурбира

By

По речиси 15 години од нивниот развод, Бред Пит и Џенифер Анистон соработуваа на ист проект, и тоа за добротворни цели.

Неодамна, Бред и Џенифер ги израдуваа фановите со соработката на еден виртуелен проект. Станува збор за читање сцени од филмот Fast Times at Ridgemont High, организирано од непрофитната организација на Шон Пен – Community Organizer Relief Effort.

Покрај Бред и Анистон, во читањето учествуваа некои од најголемите имиња во светот на шоу-бизнисот, како Морган Фримен, Џон Леџенд, Џулија Робертс и Шон Пен. Настанот беше организиран со цел да се соберат средства за борбата против пандемијата на коронавирусот.

Џенифер ја имаше улогата на Линда Барет, а нејзиниот поранешен сопруг ја презеде улогата на Бред Хамилтон. Актерите ја читаа сцената каде што Линда, ликот на Џенифер, го начекува ликот на Бред како мастурбира. Во меѓувреме Морган Фримен е нараторот.

„Здраво, Бред, знаеш дека отсекогаш мислев дека си сладок. Мислам дека си многу секси“, почнува репликата на Анистон.

И самите можете да забележите дека Бред не останува рамнодушен на овие зборови и се насмевнува, без разлика што станува збор за глума.

На почетокот од видеото, пак, поранешните партнери си разменуваат и неколку зборови:

„Здраво, Анистон“
„Здраво, Пит“
„Како си?“
„Супер миличок, како си ти?“
„Добро сум“

Ова е првпат по нивниот развод, Бред и Џенифер да соработуваат, па не е ни чудно што фановите се радосни.

Претходно, годинава тие беа фотографирани зад сцената на доделувањето на SAG-наградите – уште еден настан што вистински ги израдува фановите најмногу поради нежностите што си ги разменија.

Познатиот пар се раздели во 2005 година, а по разводот на Бред и Анџелина во 2016, се чини дека тие станале добри пријатели.

Ќе ви се допадне

Urusei Yatsura Movie 3: Remember My Love (Dub) (https://animeflix.nl/m/YWPk) Episode Full

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

Watch Astra Lost in Space (Dub) Episode 12

Ello: https://ello.co/gogoanimebe

Gogoanimelol wordpress: https://gogoanimelol.wordpress.com/