Збогум за Анџелина: Бред рака под рака со Сиена Милер

By

Бред Пит полека, но сигурно се враќа во форма, по разделбата со Анџелина. Ако им веруваме на пишувањата на The Sun, актерот сè повеќе се зближува со Сиена Милер.

Пред неколку месеци медиумите објавија дека врската меѓу Бред и Сиена е нешто повеќе од обично пријателство, а сега извори за британскиот таблоид потврдуваат дека каде што има чад има и оган.

-Бред и Сиена не можеа да се одделат еден од друг. Изгледаа како да се прилично блиски, открива анонимен извор кој го видел парот за време на VIP забавата на музичкиот фестивал во Гластонбери. Пит и Милер се забавувале до раните утрински часови во друштво на своите пријатели Бредли Клупер и Ноел Галагер. По завршувањето на забавата заминале заедно фатени рака под рака.

Ќе ви се допадне

7 Seeds 2nd Season Episode 12

Watch Hi no Tori 2772: Ai no CosmoZone (Dub) Episode Full

Website https://animepahe.cc: Watch Summer Storm! Open for Business animepahe Episode 13 animes online

Website https://animetv.cc: Watch The Girl Who Leapt Through Space animetv Episode 26 anime tv all free for you

Cplusplus: https://www.cplusplus.com/user/gogoanimebe/

Pinterest: https://www.pinterest.com/animefreakws