Авион од Цирих итно слета оти патник бил заклучен во тоалетот

By

Авионот со 134 патници и член на екипажот на линијата Цирих – Ларнака беше принуден да слета непланирано на аеродромот во Австрија.

Инцидентот се случи откако еден патник се заклучи во тоалетот и одби да излезе.

51-годишниот Русин влезе во тоалетот кратко време по полетувањето и одби да го напушти.

Ќе ви се допадне

Website https://animeflv.uk: Watch Omiai Aite wa Oshiego, Tsuyoki na, Mondaiji. animeflv Episode 12 anime online

AnimeDao: Romantica Clock anime episode 3 online free at https://animedao.nl animedao death note

Website https://gogoanime.be: Watch The Tayo Movie: Mission Ace gogoanime Episode Full free anime

Futari wa Milky Holmes (https://4anime.biz/m/oyj2) Episode 12

Flickr: https://www.flickr.com/people/gogoanimelol/

Openstreetmap: https://www.openstreetmap.org/user/animefreakws