Блиска соработничка на Путин во центарот на порно скандал

By

Блиската соработничка на рускиот претседател Владимир Путин, Наталија Поклонскаја, се најде во центарот на порно скандал, откако во јавноста се појави снимка со неа, која била снимена пред неколку години.

Поранешната обвинителка на Крим и актуелна заменичка претседателка на Комитетот за меѓународни односи на Државната дума на Руската Федерација, е снимена како има секс со маж.

Наталија во јавноста е позната и како челичната принцеза на Путин. Таа на местото државен обвинител дојде на 11 март 2014 година. Видео снимката од нејзината прва официјална конференција стана еден од најгледаните клипови на „Јутјуб“ во Русија. Во Јапонија го добила надимакот „слатката обвинителка“,

Ќе ви се допадне