Девојка истепа вратар во скопско диско

By

С.А. (35) од Скопје, вработен како обезбедување во дискотека на булевар 8 Септември, пријавил дека физички го нападнала непозната девојка пред дискотеката во која работел оти не ја пуштил да влезе внатре.

„Тој не ѝ дозволил да влезе затоа што имала забрана за влез во дискотеката бидејќи порано правела проблеми и ги вознемирувала гостите, по што таа физички го нападнала“, стои во соопштението од МВР. Оттаму велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4 anime biz Fairy Tail

4Anime Boruto: Naruto Next Generations Episode 226

watch animes Pokémon Journeys: The Series

anime websites The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants (Dub)

Naruto: Shippuden