(Фото) Голи одбојкарки прославија титула

By

Одбојкарките на италијанскиот тим Имоко Волеј голи ја прославија освоената титула. Девојките по победата над Новара се соблекоа, а фотографијата ја споделија на „Инстаграм“.

Тренерот на девојките Данијел Аантаерли на паркетот се бакнуваше со една од спортистките со која е во врска.

 

Ќе ви се допадне

Watch Gatchaman (Dub) Episode 105

4Anime: Mahou no Mako-chan anime episode 1 online free at https://4anime.biz blood c 4anime

KissAnime: Pokemon: Eevee and Friends anime episode Full online free at https://kissanime.mx kissanime softonic

TwistMoe: Zoku Sayonara Zetsubou Sensei anime episode 13 online free at https://twistmoe.net anime stream

Uid: http://uid.me/animefreakws

Animefreak-73 webselfsite: https://animefreak-73.webselfsite.net/