(Фото) Голи одбојкарки прославија титула

By

Одбојкарките на италијанскиот тим Имоко Волеј голи ја прославија освоената титула. Девојките по победата над Новара се соблекоа, а фотографијата ја споделија на „Инстаграм“.

Тренерот на девојките Данијел Аантаерли на паркетот се бакнуваше со една од спортистките со која е во врска.

 

Ќе ви се допадне